Бренди

Торгівельна марка постільної білизни TAC (ТАЧ) належить турецькому текстильному хoлдінгу Zorlu Textiles Group.

Пoртфeль брeндів групи включяє в сeбя такі марки, як TAС, TAC freemood, Pierre Сardin, Valeron.

Бренд ТАС

Відомий нині бренд TAC був створений найбільшої корпоративної групою в Туреччині «Zorlu Holding Textile Group» в 1980 році, і за цей час зарекомендував себе як провідна торгова марка домашнього текстилю в Туреччині.

Торговельна марка TAC до 1997 року здійснювала свою діяльність на внутрішньому ринку, згодом, із введенням нових виробничих потужностей, почала представляти свою продукцію на міжнародний ринок.

Володіючи найбільшими інтегрованими виробничими підприємствами в Європі, які працюють за інноваційними технологіями, TAC сьогодні є лідером з виробництва текстилю для дому в Туреччині і конкурує з провідними європейськими торговельними марками.

Стандарти якості продукції TAC підтверджені численними міжнародними сертифікатами. Крім того, «TAC» входить в перелік торговельних марок, які підтримуються державною програмою брендингу товарів та послуг TURQUALITY.

Орієнтуючись на різні групи споживачів, «TAC» створює нові колекції у співпраці зі світовими законодавцями моди, здійснюючи масштабні інвестиції в інноваційні розробки.

Сьогодні TAC – найбільша торговельна марка групи Zorlu Textiles Group і включає в себе широкий асортимент продукції. Це комплекти постільної білизни, покривала, текстиль для кухні та ванної, ліцензовані продукти для дітей, ковдри та подушки.

Продукція торговельної марки ТАС завжди відповідає високим вимогам якості та дизайну і займає лідируючі позиції у світі модного домашнього текстилю.

Бренд VALERON

Домашній текстиль торговельної марки Valeron відноситься до категорії товарів преміум-класу. Колекція Valeron доводить, що постільна білизна може активно використовуватися як елемент розкішного декору спальні.

У своєму виробництві «Valeron» використовує високоякісну мерсерезовану єгипетську бавовну сорту Макко. Технологія мерсерезаціі підвищує якість забарвлення і міцність нитки, при цьому бавовна набуває гладкість, шовковистість і блиск, дозволяючи продукції довго зберігати первозданний зовнішній вигляд.

Комплекти постільної білизни та покривала від Valeron вражають своєю величчю і розкішшю, демонструють надзвичайно вишукані забарвлення і бездоганні дизайнерські рішення, втілюючи мрію про ідеальну постільну білизну. Елітна постільна білизна торговельної марки Valeron відрізняється неповторною фактурою жакардових і сатинових тканин, елегантною обробкою найтоншим мереживом і вишивкою.

Продукція представлена в стильній дизайнерській упаковці.

Бренд Pierre Cardin

Постільна білизна торговельної марки Pierre Cardin є дизайнерської серією постільної білизни від світового лідера ТАС. Розкішні забарвлення і дизайн зачаровують своєю красою, дозволяють виявити свій смак при створенні ексклюзивного інтер’єру спальні.

Дизайнерські речі ніколи не перестануть дивувати, оскільки це втілення ваших власних ідей. Колекція Pierre Cardin – це комплекти постільної білизни з сатину із яскраво-вираженим шовковистим відливом. Безперечною перевагою колекції постільної білизни Pierre Cardin є її яскравий дизайн, 100% добірний бавовна високої якості, стильна упаковка. Продукція торговельної марки Pierre Cardin завжди відповідає побажанням споживачів і займає лідируючі позиції у світі модного домашнього текстилю.

Бренд ТАС Freemood

Компанія TAC випустила серію домашнього текстилю призначену для молоді. Так з’явилася нова лінія постільної білизни і покривал Freemood. Для молодіжної моди характерна прихильність до комфортних і зручних речей. Freemood пропонує стильні та практичні комплекти з ранфорса, виконані в яскравому, пізнаваному стилі.
Текстиль від Freemood – це:

  • Вираження своєї індивідуальності
  • Креативний дизайн
  • Колірні рішення для молодих і енергійних людей
  • Ексклюзивна фірмова упаковка.