Комплекти постільної білизни

Showing all 3 results

 • 1474027178_451-red-kopiya

  Brielle 451 red

  489.00 грн.

  Виробник: Туреччина
  Розмір: Для немовлят
  Матеріал: Ранфорс
  Склад: 100% бавовна

  Комплектація
  Наволочка: 35х45 см (1 од)
  Підодіяльник: 100х150 см (1 од)
  Простирадло: 110х165 см (1 од)

 • 1474027109_453-kopiya

  Brielle 453 pink

  489.00 грн.

  Виробник: Туреччина
  Розмір: Для немовлят
  Матеріал: Ранфорс
  Склад: 100% бавовна

  Комплектація
  Наволочка: 35х45 см (1 од)
  Підодіяльник: 100х150 см (1 од)
  Простирадло: 110х165 см (1 од)

 • 1476714043_454-kopiya

  Brielle 454 pink

  489.00 грн.

  Виробник: Туреччина
  Розмір: Для немовлят
  Матеріал: Ранфорс
  Склад: 100% бавовна

  Комплектація
  Наволочка: 35х45 см (1 од)
  Підодіяльник: 100х150 см (1 од)
  Простирадло: 110х165 см (1 од)

Винайдення постільної білизни припало на епоху ренесансу, коли виключно імениті двори інтелігенції могли дозволити собі таку розкішну річ. Тоді технології дозволяли виробляти виключно натуральну постільну білизну. Найціннішою і важкодоступною навіть для багатих торговців була бавовняна постільна білизна.
Технічний прогрес і промислова революція зробили всі види постільної білизни доступними для широкої маси покупців.
Купити постільну білизну онлайн пропонує компанія Postil Lviv. За традицією склалося, що постільна білизна продається комплектами, які становлять:

 • Простирадло – покриває ліжко і наматрацник;
 • Наволочки – одягають на подушки;
 • Підодіяльник – створений для захисту ковдри;

Купити постільну білизну дешево не проблема, але не варто ризикувати здоров’ям. Вирішуючи питання яку постільну білизну купити, радимо не економити, адже це товар повсякденного користування.
Відносно недавно були винайдені волокна, що використовуються для створення тканинних матеріалів, що служать основою для створення синтетичної постільної білизни. Даний тип білизни не тільки наслідок технічного прогресу, але і необхідність для алергіків. Саме синтетична постільна білизна переважно використовується у готелях, віллах і мотелях для гарантування безпеки здоров’я своїм гостям. Постільна білизна природного походження в готельному бізнесі обмежена у використанні санітарними нормами.
Синтетична постільна білизна виготовляється із сучасних волокнистих матеріалів склад яких формується з бамбукового кіно, тенсела або віскози. Синтетична постільна білизна не поступається за якісними показниками і відчуттями натуральній.
У виробничому процесі змінився підхід, тепер натуральна постільна білизна створюється роботизованими верстатами. Постільна білизна ручної роботи, рідкість, її роблять поодинокі майстри. Елітна постільна білизна – має індивідуальний дизайн, в виробництві використовують дорогі матеріали і тканини.
Постільна білизна за дизайном може бути однотонною, мати різнокольорові малюнки, або індивідуальною, на замовлення.
Ексклюзивна постільна білизна ціни, на яку є значно вищими, ніж на стандартні моделі, відрізняється від останніх дизайном та вартістю сировинних матеріалів. Комплекти постільної білизни за розмірами поділяють на:

 • Королівські;
 • Двоспальні;
 • Полуторні;
 • Європейські;
 • Сімейні;

Дана схема відповідає міжнародним параметрам ліжок та дозволяє виробникам і покупцям не мучитися з вивченням розмірів і назв.
Підбирати постільну білизну необхідно відповідно до дизайну інтер’єру спальні, параметрами ліжка і власним смаком.
Психологи акцентують що дизайн спальні та постільна білизна можуть впливати на підсвідомість формуючи наш настрій. Для додання кімнаті позитивного виду слід купити постільну білизну з різнокольоровими, веселими зображеннями. Для спокійного відпочинку та якісного сну краще постільну білизну купити нейтральних не дратівливих кольорів, які гармонійно впишуться в інтер’єр спальні.
Компанія Postil Lviv поставляє високоякісні комплекти постільної білизни. Ми пропонуємо товар виключно хорошої якості від перевірених виробників. Замовляйте постільну білизну онлайн на сайті Postil Lviv.